Кошик
144 відгуків

Чистота без компромісів

Коли наводиш порядок, відчувай тільки натхнення: засоби серії «Будинок Faberlic» створено, щоб зробити домашні справи легше і приємніше! Ми знаємо, що мити посуд – заняття не з простих, але навіть ця щоденна проблема вирішується швидше, ніж можна припустити. Новий засіб для миття посуду (11831) працює відразу в двох напрямках: видаляє жир і залишки їжі, а ще перемагає неприємні запахи.

Деревне вугілля позбавить від будь-яких різких, неапетитних запахів, які можуть залишатися на посуді. Ніяких слідів від сирого м'яса та риби, спецій, цибулі та часнику, морепродуктів, пригорілої їжі, несвіжих овочів і фруктів! Використовуй нове концентрований засіб для миття посуду, столових приладів і кухонного начиння з будь-яких матеріалів, включаючи пластик і дерево.

Розводь новинку водою і користуйся максимально довго. Бережна формула не сушить шкіру рук, повністю видаляється з посуду і підходить навіть для миття дитячих пляшечок. Пора пробувати!

Інші статті

  • Встречай новый этап нестареющей моды на бархат: эта королевская текстура теперь украшает и бижутерию!
  • Чувственный объём губ, интенсивные оттенки и абсолютный комфорт – это безупречный блеск, и ты об этом знаешь! Встречай новые оттенки.