Кошик
135 відгуків

Більше деталей: аксесуари для осені

Сумки до бою! Всім приготуватися з модному вересня! В каталозі Faberlic знайдеш стильні аксесуари для нового осіннього гардеробу. Це колекція Premium – трендові матеріали, безпрограшні поєднання і розкішні відтінки.

Абсолютний хіт – поясні сумки. Вони звільняють руки, коли це необхідно! Оцінять бізнес-леді, мами на прогулянці з дітьми і блогери, не готові пройти повз вдалого кадру. Коли метушливий день позаду, міні-сумку можна носити на витонченої ланцюжку, а пояс використовувати в якості ременя. Речі-трансформери бережуть твій час і місце на полицях. У пару до сумці – гаманець з тієї ж екошкіра з тисненням під рептилію. Всередині помістяться банкноти, кредитки, квитки, дисконтні картки та документи.

Поєднувати взуття з сумкою не обов'язково – практика показала, що вони можуть «дружити», не повторюючи дизайн і навіть стиль один одного. Що, якщо поєднувати з аксесуарами взуття з схожим тисненням, але іншого відтінку? Підшукай собі нові туфлі на високому тонкому каблуці або комфортні черевики. А щоб утеплитися перед сезоном холодних вітрів, приміряй кепі з зручним козирком і вовняні рукавички. Приємні емоції і свіжі враження гарантуємо!

Інші статті

  • Встречай новый этап нестареющей моды на бархат: эта королевская текстура теперь украшает и бижутерию!
  • Чувственный объём губ, интенсивные оттенки и абсолютный комфорт – это безупречный блеск, и ты об этом знаешь! Встречай новые оттенки.