Кошик
135 відгуків

Стійкість – супер! Нові лаки для нігтів

Манікюр забирає так багато часу... Щоб зробити його стійким, доводиться наносити базу, мінімум два шари лаку, верхнє покриття і терпляче чекати кілька годин, щоб надійно закріпити результат. Є й альтернатива – гель-лаки, але у них свої недоліки: не обійтися без спеціальної лампи, так і нігті під таким покриттям стають слабкими і вимагають дбайливого відновлення.

В каталозі Faberlic з'явилося рішення для легкого, стійкого і ефектного результату – лакі «Гелеве покриття». Твій домашній манікюр ні в чому не поступиться салонному!

Стійкість – до 7 днів. Наноси без бази на знежирені нігті в 1-2 шари, не забувай «запечатувати» кольором краю. Тобі не знадобиться спеціальне обладнання – лак висихає без ламп, без кошти-сушіння створює сверхустойчивое покриття.

Наносити лак зручно – широким пензликом фарбувати всю поверхню нігтя можна двома-трьома рухами. Ефектний матовий фініш протримається так довго, що ти встигнеш скучити за розміреним процедури манікюру... Спробуй будь-який з десяти модних відтінків за привабливою ціною!

Більше цікавого про лаку «Гелеве покриття» >>

Інші статті

  • Встречай новый этап нестареющей моды на бархат: эта королевская текстура теперь украшает и бижутерию!
  • Чувственный объём губ, интенсивные оттенки и абсолютный комфорт – это безупречный блеск, и ты об этом знаешь! Встречай новые оттенки.