Кошик
135 відгуків

Чекають вдома

Дачна життя б'є ключем: треба багато чого встигнути і не забути насолодитися сонцем і теплом. Новинки для будинку зроблять літо ще приємніше і легше!

Починай ранок з порції позитиву: стакан апельсинового соку прикрасить будь-який сніданок! Знадобиться парочка соковитих плодів і компактна соковижималка (11787) – з каталогу Faberlic. У новинки невеликий обсяг (200 мл) і спеціальне пристосування для притримування фрукта. Проста конструкція зручна і довговічна: для приготування напою, потрібно всього кілька рухів, і ніякого електрики.

На зміну бадьорого ранку прийде продуктивний день. Тобі належить поповнити домашню колекцію партією варення або компоту? Зроби процес простіше і приємніше – бери на озброєння аксесуари для спекотної пори заготовок. Силіконова прихватки вбереже руки від опіків, щипці допоможуть безпечно дістати банки будь-якого об'єму з киплячої води, а магнітний тримач дозволить легко управлятися з кришками, не торкаючись їх.

Залишилося зібратися всією сім'єю на вечерю, щоб підбити підсумки дня і стати трохи ближче один одному. Для затишного річного застілля вибери посуд з прозорого скла – в ній страви зі свіжих ягід, фруктів і овочів виглядають особливо ефектно!

 

Новинки:

Faberlic Набір склянок Будинок арт 11570 Faberlic Графин Будинок арт 11571  
Faberlic Набір склянок Будинок арт 11570 Faberlic Графин Будинок арт 11571  

 

Інші статті

  • Встречай новый этап нестареющей моды на бархат: эта королевская текстура теперь украшает и бижутерию!
  • Чувственный объём губ, интенсивные оттенки и абсолютный комфорт – это безупречный блеск, и ты об этом знаешь! Встречай новые оттенки.